٥ ترند كفش های زنانه تابستان ٢٠١٩


۵ کفش مخصوص تابستان برای ورود به گرما!

از بلوز تا کفش، وقت آن است با خنک‌ترین‌ها آماده گرما شویم. اما اگر پاها خنک باشند، لذت بردن از گرمای تابستان هم آسان‌تر است، پس پیش از هر چیز ۵ کفش تابستانی زنانه را بشناسید و همین حالا در ست لباستان جای دهید.

صندل‌های پشت باز

پاها را توی صندل‌ها سر دهید و راحت‌ترین کفش‌های ممکن برای تابستان را تجربه کنید!

آن‌ها ساده، ظریف و زنانه و مهم‌تر از همه خاص هستند. رنگ‌های متنوع روشن و دوست‌داشتنی که با هر استایلی می‌توانند همخوانی داشته باشند و به تیپ تابستانی حس و حال مدرن و منحصربه فرد بدهند.

کتانی‌های گلدار، رنگی و جدید

برای آنکه در یک چشم به هم زدن به روز شوید و به سبک تابستان ۲۰۱۸ لباس بپوشید، کافی است یکی از طرح‌های جدید کتانی زنانه را برای استایلتان انتخاب کنید.

امسال طرح‌های گلدار، منگوله ‌ها و رنگ‌های پاستلی بیش از هر رنگ و طرح دیگری روی کتانی‌های دخترانه به کار می‌روند، پس این کتانی‌ها، پیشنهاد خاص مد ۲۰۱۸ برای کفش تابستانی شما است. آن را در تیپ‌های اسپرت به کار ببرید.

صندل زنانه با تزیینات مدرن

اگرچه کفش‌های منگوله‌دار یا صندل‌های بندی ریش ریش روی کت واک‌های بهار و تابستان ۲۰۱۸ همه توجه‌ها را به خود جلب کرده بودند، اما استفاده از فلزات و پرچ‌های فلزی روی صندل هم نکته دیگری بود که به سادگی نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

این تزیینات فلزی مدرن، امسال مورد توجه بسیاری از استایلیست‌ها قرار گرفته و در تیپ‌های تابستانی خاص و متفاوت، به کار می‌رود. پس بهتر است شما هم برای یک استیل تابستانی متفاوت سراغ آن‌ها بروید.

صندل‌های لژدار

یک ایده خوب به جای کفش پاشنه بلند تابستانی! از صندل‌های لژدار استفاده کنید، آن‌ها هم به خوبی با پیراهن برای مهمانی‌های عصرانه ست می‌شوند و هم با دامن یا شلوار گشاد در تیپ اسپرت به کار می‌روند.

پس وقتی کمی به پاشنه نیاز داشتید سراغ یک صندل لژدار بروید، آن‌ها پاها را هم کشیده‌تر نشان می‌دهند.

کفش‌های تخت جدید

بهترین انتخاب کلاسیک برای پیراهن‌های رنگارنگ تابستانی، سرهمی‌های طرح‌دار یا یک ست تابستانی روزمره؟ کفش‌های تخت زنانه!

کفش‌های تخت مدل‌های متنوعی دارند از کفش‌های باله یا عروسکی و دخترانه تا مدل‌های ساده‌تر زنانه. مثل همه لباس‌های دیگر مد ۲۰۱۸ برای کفش‌های تخت هم پر است از طرح‌های استوایی و گلدار خاص و رنگ‌های خیره‌کننده‌ایکه جایشان در کمد لباس‌هایتان خالی است.

قبلی همه چيز در باره كت مردانه!
بعدی ۱۵٪ تخفیف مجموعه ورزشی فلکس فرمانیه

هیچ نظری

نظر ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *