ده آیتم ضروری برای کمد لباس آقایان


لیست آیتم های ضروری که در تشکیل کمد لباس یک مرد خوش لباس باید موجود باشد، چندان طولانی نیست. از یک پیراهن ساده (هرچند با کیفیت) گرفته تا یک کتانی با برش عالی و یک دست کت و شلوار که شما هیچ عذر و بهانه ای برای نداشتن آن ندارید. این لیست شامل اساسی ترین آیتم هایی ست که می‌بایست اساس یک کمد لباس موفق را تشکیل دهد:

کت اسپرت:

این آیتم به راحتی در صدر لیست ضروری ترین قطعه کمد لباس مردانه قرار می‌گیرد. این کت‌ها به راحتی در دسترس و قابل تهیه و در عین حال که اسپرت هستند می توانند کمی ظاهر کلاسیک تری نسبت به تیپ‌های غیر رسمی به شما بدهند. کت‌های اسپورت را کاملا چند منظوره و با استایل‌های مختلف می‌توان استفاده کرد.

ترجیحا رنگ آبی تیره را انتخاب کنید که راحتی با رنگ‌های مختلف قابل ست کردن باشد. همچنین در انتخاب سایز دقت فراوان به کار ببرید و کتی را انتخاب کنید که کاملا سایز شما باشد. از انتخاب رنگهای براق، سایز بسیار بزرگ یا کوچک و هر چیزی که به تازگی مد باشد اجتناب کنید.

پیراهن سفید

داشتن یک پیراهن سفید برای هر مردی ضروریست. شاید با خرید چنین آیتمی برای کمد لباس خود بعدا به فکر خرید یک دست کت و شلوار هم بیفتید اما گرفتن یک پیراهن سفید (یا هر رنگی که لازم است) که به خوبی اندازه شما باشد برای به چشم آمدن شما کاملا ضروری ست.

پیراهنی را بخرید که یقه آن گردن شما را در بر بگیرد اما آنقدر تنگ نباشد که خفه شوید. همچنین در قسمت سینه و پایین بدن کاملا اندازه باشد. هیچ چیز بدتر از پیراهنی نیست که از بالای شلوار شما پف کند و بیرون بزند. اگر اینطورست آن‌ را نخرید!

این آیتم را با کت و شلوار بپوشید تا ظاهری رسمی پیدا کنید. همچنین می‌توانید آن را زیر یک جامپرِ (بلوز بافتنی بدون آستین) یقه گرد و به همراه شلوار کتانی بپوشید و آخر هفته با دوستان خود به سینما بروید.

 

قبلی 15 اکسسوری جذاب مردانه، برای آقایان خوشتیپ
بعدی روش هاى جلوگيرى از كم آبى بدن در روز هاى گرم

هیچ نظری

نظر ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *