با ترفند هاى مردان خوش استايل آشنا شويد!


The Breakdown

  1. هیچ مردی از ابتدا خوش استایل به دنیا نیامده است! بلکه مانند خیلی از کارهای دیگر، استایل نیز چیزی است که با توجه، الهام‌گیری، امتحان‌های بسیار و… ساخته می‌شود. در این مطلب به عادت‌های مشترک آقایان خوش استایل می‌پردازیم.

اعتماد به نفس و راحتی!

مهمترين نكته ای كه می‌تواند استایل شما را بی‌نقص جلوه بدهد و یا نبود آن در آخرین لحظات تمام تلاش‌هایتان را از بین ببرد!

همیشه قسمت مهم و کلیدی یک استایل، اطمینان از آن کالایی است که برای پوشیدن انتخاب می‌کنید و اعتماد به نفس خود می‌باشد! این نکته تنها شامل استایل شما نمی شود، بلکه سهم مهمی در زندگی‌، حرفه و … شما دارد. بگذارید راحت تر بگوییم؛ اگر شما در لباسِ پوشیده‌ی خود احساس راحتی نداشته باشید و از انتخاب خود مطمئن نباشید کاملا نمایان خواهد شد و بر طرف مقابلتان نیز تاثیر میگذارد. علاوه‌ براین، یک مرد خوش‌پوش هرگز از فردی نمی‌پرسد که چطور به نظر می آید! این کار به علت غرور نیست، بلکه او کاملا از انتخاب خود راضی و مطمئن و البته از اعتماد به نفس خوبی برخوردار است.

آگاهی از سایز دقیق خود

حتما سایز دقیق اندام خود را بدانید و لطفا هر آنقدر که لازم است برای دست‌یابی به لباس فیت سایز بدن خود در فروشگاه‌ها زمان بگذارید! این نکته فقط شامل پیراهن، کت و شلوار شما نمی‌شود؛ بلکه سایر آیتم‌ها مانند تی‌شرت، شلوار، دنیم و… نیز شامل آن می‌شوند.

شناخت خیاط خود

در نکته‌ی قبل به اهمیت توجه به سایز و شناخت اندام اشاره کردیم. اما با توجه به وضعیت کالاهای بازار خیلی اوقات لباس‌ها دوخت صحیح ندارند و یا متناسب سایز اندام شما نیستند. در این موقع، یکی از کلیدهای داشتن لباس‌های فیت، خیاط خوب است. آقایان خوش استایلی که با مشکل نداشتن لباس مناسب و فیت سرو کله می‌زنند اهمیت خیاط را می‌دانند و معمولا به یک خیاط وفادارند.

کمد

امکان ندارد زمانی به کمد لباس‌ها، اکسسوری ها و… آقایان خوش استایل نگاه کنید و نامرتب باشد! این دسته آقایان برای کوچکترین جزئیات استایلشان که اکسسوری محسوب می‌شود جای مناسبی در نظر می‌گیرند و هر وسیله را در جای خود قرار می‌دهند. شاید با این موضوع مواجه شده باشید که پس از تماشای برخی از کمد این افراد تعجب کنید که چطور با تعداد کم لباس خوش استایل دیده می شوند؟!
این افراد به شعار هرچه کمتر بهتر است اعتقاد دارند و بر روی کیفیت جنس سرمایه گذاری می‌کنند. آن‌ها بیشتر از آیتم های کلاسیک و یا حتمی مانند پیراهن های آکسفورد و ساده و به رنگ های سفید، آبی آسمانی و رنگهای نود Nude که راحت با سایر رنگ ها ست می‌شوند استفاده می‌کنند.

آقایان خوش استایل با وجود آشنایی با برندهای مطرح دنیا برخلاف بانوان خیلی خود را درگیر نام آنها نمی‌کنند و همان طور که گفته شد به کیفیت می‌نگرند؛ چه برند ایرانی باشد و چه خارجی! از هزینه زیاد پرداختن برای یک جنس بسیار مرغوب خشمگین نمی‌شوند و البته از تفاوت پارچه‌ها و انواعشان نیز اطلاع دارند.

اکسسوری

امیدواریم هنور هم اکسسوری را دست کم نگرفته باشید! یک مرد خوش استایل کمال‌گراست و کاملا از قدرت جزئیات در زیر و رو کردن یک استایل ساده آگاهی دارد و از آنها در استایل خود به خوبی استفاده می‌کند.

آقایان خوش استایل، همان‌طور که به یک خیاط وفادار می‌مانند حتما در طول مدتی کوتاه آرایشگر مخصوص خود را پیدا می‌کنند و به او نیز وفادار خواهند ماند.

روتین های زیبایی

شما می‌توانید بهترین لباس‌هایتان را بر تن کنید اما آیا با مو و ریش نامرتب و اصلاح نشده و یا پوست آکنه دار خوش استایل به نظر می‌رسید؟! خیر. چهره‌ی شما بر روی ظاهر کلی و استایل شما خیلی بیشتر از آنچه ما بگوییم تاثیر می‌گذارد. پوست صورت شما هم در معرض آلودگی و نور مستقیم خورشید قرار دارد، پس حتما از کرم های مرطوب کننده، ضد آفتاب، بالم لب و حتی ماسک در طول هفته استفاده کنید و عطر را نیز فراموش نکنید.

 

قبلی روش هاى جلوگيرى از كم آبى بدن در روز هاى گرم
بعدی چگونه فضای خانه خود را بزرگ‌تر نشان دهیم؟

هیچ نظری

نظر ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *